Kur?

Mūsų fotosesijos – jaukios ir paprastos. Mes dirbame dienos šviesoje, todėl fotosesijas siūlome gamtoje, mieste, Jūsų namuose ar mūsų dienos šviesos studijoje.
Fotosesijoms patalpose būtinas geras apšvietimas – dideli langai, pro kuriuos patenka netiesioginė saulės šviesa. Atėję į Jūsų namus apsižvalgysime, rasime tinkamiausias vietas, gražiausią apšvietimą, tad nenustebkite jeigu pasiūlysime jums laikinai perstatyti baldus :).
Saulėtą dieną lauke fotografuojame pavėsyje. Jeigu dėl blogo oro negalėsime surengti planuotos fotosesijos lauke, pasiūlysime fotografuotis studijoje ar perkelsime Jūsų fotosesiją kitai dienai.

Fotosesijos trukmė ?

Įprastai fotosesija trunka apie valandą.

Drabužiai vaikams?

Berniukai visada gerai atrodo su džinsais, mergaitės su vasarinėmis suknelėmis. Naujagimius ir kūdikius geriausia fotografuoti su lengvais drabužiais ( bodžiukais, šliaužtinukais) ar suvyniotus į pleduką.

Mažyliams pakanka pakeisti drabužėlius du kartus.

Venkite spalvų ar raštų margumyno, smulkių langiukų, dryžiukų ir didelių logotipų! Nuotraukose visuomet gerai atrodo pastelinės ir natūralios žemės spalvos. Basos kojytės visuomet gražu ir miela.

Jei turite kokių idėjų, būtinai pasidalinkite su mumis!

Drabužiai suaugusiems?

Drabužiai yra labai svarbi sėkmingos nuotraukos dalis. Venkite drabužių su didelėmis emblemomis ir užrašais. Atsineškite keletą komplektų drabužių fotosesijai, kad mes galėtume parinkti tinkamiausius. Jeigu fotosesijoje dalyvaus daugiau nei vienas žmogus, siūlytume suderinti drabužių spalvas ir stilių. Aprangoje venkite juodos, akinamai baltos ir labai ryškių „rėkiančių“ spalvų, taip pat didelių logotipų, smulkių linijų ar kvadratėlių rašto, nes dėl optikos efekto nuotraukose jie dažnai mirga visomis vaivorykštės spalvomis.

Besilaukianti moteris ?

Besilaukiančių fotosesiją geriausia planuoti 32 – 36 nėštumo savaitę.

Turėkite įvairių drabužių, kurie pabrėžtų Jūsų augantį pilvuką.

 

Kaip pasiruošti kalėdinei fotosesijai?

Su savimi galite pasiimti keletą drabužių variantų. Jeigu fotografuositės su šeima, pasistenkite spalvas suderinti tarpusavyje. Aprangoje venkite juodos ir akinamai baltos spalvos, smulkių linijų ar smulkių langelių rašto.

Studijoje turime daug rekvizito, tad galėsite fotosesijos metu užsiimti įvairia veikla. Jeigu turite ypatingų pomėgių ar norų, laukiame jūsų pasiūlymų.